У Новомосковську відбулась сесія районної ради

Минулої п’ятниці відбулась двадцята (позачергова) сесія районної ради.
Основними питаннями порядку денного стало внесення змін до районного бюджету. Згідно з ними КП «Райводоканал» одержить на погашення заборгованості за використану електроенергію перед ДТЕК «Дніпровські електромережі» 2 млн. грн., аби уникнути вимушеного припинення електроживлення підприємства.

Крім того, 6 млн. грн. як співфінансування на договірних засадах буде направлено службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області на проведення поточного дрібного ремонту шляхів, які є складовими автодоріг державного значення та проходять територією району.

За словами присутнього на сесії народного депутата України В. Г. Нестеренка, у ході тривалих переговорів йому вдалося домовитися з керівництвом служби щодо проведення ямкового ремонту на ділянках доріг, що ведуть з Перещепиного до Новомосковська, Личкового, Керносівки і Шандрівки, з Губинихи до Магдалинівки, з Дніпра до Магдалинівки через Спаське, з Голубівки у напрямку Павлограда. На сьогодні вже проведено тендер та визначено переможця з виконання робіт, тож є всі підстави сподіватись, що вони незабаром розпочнуться.

Поряд з тим, з обласного бюджету на дороги місцевого значення 38-го виборчого округу планується направити 200 млн. грн. Їх більша частина (136 млн. грн.) надійде на ремонт автошляху Орлівщина – Черкаське – Гвардійське – Вільне, де вже працюють дорожники.

Того дня районні депутаті одноголосно підтримали рішення про призначення нового директора комунального підприємства «Райводоканал». Ним став Вадим Вікторович Малицький.

За матеріалами “Присамарської ниви”