У Новомосковську відбудеться благодійний концерт Військового оркестру 194-го понтонно-мостового полку

Маленька україночка проти CMA. Військові долучаються до порятунку Каті Засухи.

Нагадуємо, що 18 лютого о 18.00 у палаці культури «Металург» міста Новомосковськ відбудеться благодійний концерт військового оркестру 194 понтонно-мостового полку. Усі зібрані на цьому заході кошти будуть передані батькам 1,5-річної Катюші Засухи, яка важко хворіє та потребує негайного дороговартісного лікування.

У Каті - спінальна м'язова атрофія 1 типу (СМА). Для того, аби стати здоровою, дівчинка має пройти лікування, яке вважається найдорожчим у світі - 2 250 000 євро. Якщо дитина не отримує лікування до 2 років, вона помре.

«Із дружиною Мариною ми разом уже 9 років. Катюша – моя перша дитина, а у дружити ще є син. Коли донька народилася, виглядала абсолютно здоровою. Але пізніше виявилося, що вона не може тримати голівку. Лікарі поставили діагноз досить швидко – надсилали аналізи у США. Але попередили, що лікування коштує дуже дорого, і в Україні його нема. Один лікар так і сказав: «Йдіть додому, нехай дитина доживе свої дні», - згадує батько Катерини Сергій. Після цих слів сім’я була у розпачі. Попри це, батьки не опустили руки.
«Ми дізналися, що в Україні завдяки збору коштів восьмеро дітей вилікували від цього страшного захворювання. Це дало нам надію. Ми вирішили боротися!»
Під час хвороби мозок дитини працює нормально, атрофуються тільки м’язи. Батьки почали робити дитині масажі. Спочатку це трошки допомагало, але потім хвороба почала прогресувати. Спочатку Катя не змогла самостійно ковтати. Потім у неї почалася двостороння пневмонія, і дитина потрапила у реанімацію на 4 місяці.
«Єдиним варіантом врятувати Катю є використання препарату ZOLGENSMA. Лише одна крапельниця, і донька піде на поправку. Ліки коштують 2 250 000 євро у Бельгії або США 2 300 000 доларів у США. Поки ми збираємо кошти на рахунок бельгійської клініки: вже є більше 3 відсотка від усієї необхідної суми. Гроші переводили звичайні люди з України, Росії, Європи, Америки. Ми з Мариною дуже вдячні кожному! Але це тільки початок.
Ми живемо в Новомосковську, через відділ культури міста звернулися до Військового оркестру 194-го понтонно-мостового полку Міноборони України по допомогу. Разом вирішили організувати благодійний концерт. Виступ оркестру на талант-шоу «Голос Країни» був неперевершеним. Тож, ми сподіваємося, що музиканти своїм шаленим виступом допоможуть нам у нашій нелегкій справі».
93 бригада Холодний Яр також всіляко підтримує Катрусю, бажає дитині одужання.
Тож, не будемо байдужими! Долучайтеся, приходьте на концерт, допомагайте і поширюйте це повідомлення.
Допоможемо врятувати Катю разом!

5168 7422 3237 6008 - ПриватБанк Засуха Сергій (тато)

4149 4991 4312 5597 - ПриватБанк Засуха Марина (мама)

4441 1144 6313 3387 - Монобанк Засуха Сергій

PayPal: 25lat07@gmail.com Liliya Lugovska(родичка)