У Новомосковську відбувся урочистий мітинг до Дня Конституції України

27 червня напередодні державного свята Дня Конституції  України у Новомосковську біля пам’ятника Шевченко Т.Г. відбувся урочистий мітинг з нагоди цієї знаменної події.

Основний Закон Держави Україна був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. Вважається, що прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина.

Під час мітингу з вітальним словом до всіх присутніх звернувся виконуючий обов’язки міського голови Сергій Григорович Горошко. У своїй промові Сергій Григорович закликав новомосковців шанувати символи нашої держави та її основний закон, адже виконання основного закону сприяє ефективному розвитку незалежної української держави та цілком залежить від особистого внеску в загальну справу та відповідальності кожного з нас.

Також під час мітингу для всіх присутніх пролунали  пісні про рідну неньку Україну та любов до рідної землі.  По завершенню заходу всі учасники мітингу поклали квіти до  підніжжя пам’ятника Т.Г. Шевченко.