У Новомосковську встановили національний рекорд України

30 квітня, на оновленій площі Героїв відбулось справді масштабне та грандіозне для м. Новомосковська дійство –  встановлення національного рекорду України, викладення найбільшого Тризубця з великодніх пасок.

Ця знаменна подія, для усіх жителів міста, відбулась завдяки ініціативі та сприянню народного депутата України Вадима Нестеренко, адже саме Він вирішив прославити рідне місто та вперше вписати Новомосковськ в історію національних рекордів.

Надзвичайну та почесну місію у викладанні символу України з великодніх пасок  доручили майбутньому поколінню – дітям, адже хто, як не діти мають найщирішу душу, несуть в собі відвертість та випромінюють радість.

В цей день, честь у встановленні національного рекорду випала маленьким дітлахам від 8 до 10 років. Участь взяли: Леонід Черкас, Іван Жеба, Ілля Гур’єв, Ліза Малютіна, Єгор Терещенко, Валерія Григорук, Ілля Малютін, Діана Коваль, Дар’я Швець, Єгор Бараннік.

Маленькі встановлювачі рекорду, під час створення тризубця, ще знаходили час для показу своїх талантів. Учасники показували свої вміння співати, декларувати вірші, грати на саксофоні та акордеоні.

Поки учасники були зайняті справою, всіх присутніх розважали творчі колективи нашого міста. В свою чергу, новомосковці насолоджувались концертною програмою та в той же час, пильно слідкували за роботою маленьких учасників.

Приблизно через 1,5 години, Тризубець був готовий.  Для оголошення результату на сцену запросили керівника національного реєстру рекордів України Лану Вєтрову та людину, завдяки якій Новомосковськ назавжди увійде в історію національного реєстру Рекордів України, ініціатора цієї надзвичайної події Народного депутата 38 округу Вадима Григоровича Нестеренко.

Перше слово надали Лані Вєтровій, яка зазначила, що Новомосковськ вперше буде внесено до національного реєстру Рекордів України, а це неабияка гордість для такого маленького містечка. Тож після слів привітань Лана Вєтрова оголосила нове досягнення України, а саме найбільший Тризуб викладений з великодніх пасок. Тризуб складається з 480 пасок, виготовлених на спецзамовлення кондитерами Хлібокомбінату №11,  величина – 2,6 см, ширина 1,26 см.

Після оголошення результату, Лана Вєтрова урочисто вручила сертифікат Вадиму Григоровичу, адже саме за його сприянням та ініціативі, юні новомосковці змогли  встановити цей креативний рекорд .

В свою чергу, Вадим Григорович передав сертифікат маленьким переможцям і звернувся до всіх громадян міста

“Вітаю всіх з світлим святом Пасхи. Насамперед, хочу подякувати всім, хто долучився до цього дійства, це в першу чергу працівникам хлібокомбінату №11, та безумовно талановитим дітям, руками яких, був викладений цей символ України.

Я вірю в те, що наше місто чекає ще багато звершень та досягнень. Що стосується даного свята, то хочу сказати, що Великдень – це одне із головних православних свят, яке символізує добро, любов та милосердя, перемогу життя над смертю. Пасха являється основним символом цього свята і саме те, що з пасок викладено тризубець, це символізує нагадування державі про те, що потрібно більше приділяти уваги тим людям ,які цього заслуговують, в першу чергу дітям, пенсіонерам. Після завершення свята ці паски, через центр соціальної допомоги будуть направлені дітям. Я вважаю, що це маленький крок до соціальної справедливості. З святом!”

30 квітня 2019 року, це той  день, коли наше славне місто Новомосковськ назавжди закарбувалось у національній колекції рекордів України.