У Новомосковську вперше відбулися обласні змагання спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

Ініціатор та організатор – регіональний осередок Національного олімпійського комітету України. Серед учасників — команди з різних міст та сіл області. Зокрема, з Новомосковська, Губинихи, Магдалинівки, Придніпровська, Кáм'янського, Нікополя та Нікопольського району.

Змагання проводилися з метою популяризації здорового способу життя, організації дозвілля за сприянням місцевого осередку “НОК України” в Дніпропетровській області спільно з управліннями освіти і культури.

8 команд-учасників випробували свої сили у спортивній комбінованій естафеті та волейболі. Крім того, показали себе на презентації. Найбільше балів набрала школа смт. Магдалинівка. Вона і здобула перше місце. Друге дісталося навчальному закладу Нікопольського району, а третє — отримав Новомосковський ліцей №6. І це попри те, що наші школярі вперше брали участь у змаганнях програми обласного Національного олімпійського комітету України.

Переможці та призери були нагороджені медалями та олімпійськими подарунками від регіонального осередку НОК України у Дніпропетровській області.

В межах спортивної програми директор обласного Національного олімпійського комітету України Дювбаков Олександр та голова обласної футбольної Федерації Віктор Андрухов провели урок з футболу для усіх команд - учасників.

Загалом же представники місцевого осередку НОК проводять даний захід вже10-й рік поспіль у Дніпрі. Цьогоріч, уперше, спортивне змагання «Олімпійське лелеченя» відбулося у Новомосковську!