У Новомосковському районі рятувальники відкрили Клас безпеки

23-го березня співробітники Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відкрили в одному з місцевих ліцеїв Чернеччинської сільської територіальної громади Клас безпеки.

Даний клас був створений з метою формування у учасників навчального процесу навичок збереження власного життя та здоров’я, а також запобігання небезпечній поведінці. В ньому створенні всі необхідні умови, аби діти під час практичних або онлайн занять могли вивчати правила безпечної поведінки на воді та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, ознайомлювались з первинними засобами пожежогасіння, правилами дорожнього руху, першої домедичної допомоги.

З педагогами було проведено бесіду щоб ті розповідали дітям основні правила пожежної безпеки та правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, продемонстрували бойовий одяг в якому особовий склад аварійно-рятувального підрозділу здійснюють ліквідацію надзвичайних ситуацій, нагадали як правильно використовувати вогнегасник.

Завдяки Міжнародній організації UNICEF, в класі розміщенні інформаційні плакати, навчальні ігри, загадки, посібники для освітян з мінної безпеки, де діти в ігровій формі можуть вивчати прості правила безпеки.

В подальшому тут проводитимуть уроки безпеки як педагоги школи, так і фахівці Служби порятунку «101».