У Новомосковському районі поліція затримала наркоманів

23 серпня 2019 року під час несення служби поліцейськими офіцерами Денисенко Артемом та Гужвой Володимиром в смт. Меліоративне Новомосковського району було помічено водія мотоциклу, який керував транспортним засобом без номерного знаку.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Олексій Ільчук.

В процесі спілкування з водієм поліцейськими було встановлено, що водій мотоциклу не має права керування даним транспортним засобом, а також було виявлено ознаки наркотичного сп'яніння. При проведенні поверхневої перевірки у водія було виявлено паперовий згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору (маріхуана) та два сліп-пакети з речовиною білого кольору, візуально схожою з наркотичною речовиною побутового виробництва (метамфетамін).

На місце було викликано слідчо-оперативну групу для проведення необхідних слідчих дій та прийняття рішення про порушення кримінальної справи. Офіцерами складено протокол за ч.1 ст.130 КУпАП і винесено постанову за Ч2 ст126 КУпАП.

Наступного дня, 24 серпня, у нічний час несення служби поліцейськими офіцерами громади А. Денисенко, В. Гужва у смт. Меліоративне було помічено трьох осіб, які побачивши поліцейських почали помітно нервувати, офіцерами було прийнято рішення провести поверхневу перевірку.

При поверхневій перевірці у кожного з осіб було виявлено шприц з речовиною схожою на наркотичну та ще у одного з них було виявлено сліп-пакет із порошкоподібною речовиною білого кольору візуально схожою з наркотичною речовиною побутового виробництва (метамфетамін).

Трьох осіб затримано. На місце було викликано слідчо-оперативну групу для подальших слідчих дій, вилучення даних речовин та прийняття рішення про порушення кримінальної справи.