У Новомосковському ліцеї «Самара» пройшов Тиждень історії

Із метою формування всебічно розвиненої, конкурентоспроможної, здатної до аналізу особистості, яка знає та поважає минуле своєї держави й готова творити її майбутнє, з 17 по 21 січня 2022 року в Ліцеї «Самара» міста Новомосковська пройшов Тиждень історії.

У рамках цього Тижня  ліцеїсти взяли участь в цікавих інтелектуальних та патріотично-виховних заходах. Учні 10-А та 10-Б класів спробували свої сили в захоплюючих квестах до Дня Соборності «Україна – єдина країна» та «Соборність – це єдність і злагода!». Учні 8-Б класу перенеслися в часи славетного козацтва й  позмагалися у вікторині «Славні запорожці». Учні 7-А класу подорожували сторінками історії України-Русі та знайомилися ближче з її видатними князями, демонструючи свої знання в інтелектуальному змаганні «Знавці історії».

Також у рамках Тижня історії ліцеїсти долучилися до обласного челенджу «Ланцюг Соборності духу, розуму і серця», підготували відеопривітання до Дня Соборності України «Схід і Захід разом!» та провели марафон пам’яті «Знаменні дати січня».

«Наші талановиті учителі історії Дерев’янко Наталія Олександрівна та Пеліхата Ірина Сергіївна підготували для учнів змістовні й цікаві завдання, які вимагали від дітей не лише глибоких теоретичних знань, а й творчого підходу та акторської майстерності. Різноманітні завдання з використанням інтерактивної дошки, робота з Qr-кодами, веселі ігри та пізнавальні конкурси  – все це неабияк захопило дітей і спонукало до більш активної праці та взаємодії.

Висловлюємо велику вдячність нашим висококваліфікованим педагогам за їхню плідну працю, сучасний підхід в організації роботи з дітьми та позитивний досвід впровадження інтерактивних технологій на уроках історії», - написала у своїй фейсбук-спільноті адміністрація навчального закладу.