У КП «Новомосковськ водоканал» розповіли про виконану роботу за останню добу

За минулу добу, 28 березня 2023 року, працівниками КП «Новомосковськ водоканал» були виконані наступні роботи:

  • Перевірили місце ліквідації аварії на водогоні d=1000 мм м.Дніпро-м.Новомосковськ в м.Дніпро по просп. Слобожанському на предмет витоку, витоку не виявлено; виконали благоустрій території.
  • Виконали благоустрій території після ліквідації двох поривів на водогоні d=1000 мм м.Дніпро-м.Новомосковськ в м. Підгороднє.
  • Виконали КНС "Меблева фабрика" планово-попереджувальний ремонт електрообладнання.
  • Виконали дві заявки від мешканців міста з чистки дворових каналізаційних колодязів: вул. З.Білої 2; вул. Космонавтів 16.
  • Обстежили каналізаційні мережі по вул. Сучкова 40-42а та по вул. Наталії Левченко.
  • Перевірили роботу каналізаційних насосних станцій, що працюють без обслуговуючого персоналу (КНС – 5, 7, 11).
  • Перевірили роботу станцій підвищення тиску на багатоповерхові житлові будинки.

Усі об'єкти підприємства працюють в штатному режимі, водопостачання міста цілодобове та безперебійне.