У колегіумі № 11 м. Новомосковська відбувся Фестиваль української пісні

21 та 22 лютого у колегіумі №11 м. Новомосковська проходив Фестиваль української пісні, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

Учасники фестивалю та глядачі зібрались у святково прикрашеній залі, щоб вшанувати нашу рідну, українську мову. Недарма кажуть, що пісня – душа народу. Пісня  є невід’ємною частиною життя українців, у ній народ зберігає свою історію, традиції. У ній – бездонна мудрість, у ній – дух і душа народу.

На фестивальній сцені можна було побачити  великі колективи співаків,   ансамблі, тріо,  а також дуети і солістів. Лунали у залі найрізноманітніші українські пісні: від  народних до сучасних. Усі добре підготувались до фестивалю і створили справжнє свято української пісні.

Особливо вразили виступи учнів 1-х класів: «Ой гоп в нашій хаті» у виконанні учнів 1-А класу, «Вітаємо» (слова і музика Назара Савка) заспівали учні 1-В класу, «Україно моя» (слова та музика Уляни Струк).

Колектив 6-А класу з особливим захопленням виконав пісню «Українська мова» (слова та музика Лесі Горової). Ніжно та лагідно звучала пісня «Мамина сорочка» (слова та музика Наталії Май) у виконанні колективу 5-Б класу.

Учні 7 - 11 класів надавали перевагу сучасним пісням і виконали їх на достатньо високому професійному рівні. Дуже сподобались глядачам пісні у виконанні дівчат 9-А та 10-А класу, Ковтуна В’ячеслава,  Бадуліной Валерії, Ляхової Ірини, Бровко Олександри.

З піснею ми відчуваємо красу життя. Вона проходить крізь довгі століття, щоб і сьогодні причаровувати переливами дорогоцінних самоцвітів.

Людмила Походєєва,

заступник директора колегіуму №11