У Гімназії № 15 м. Новомосковська школярам нагадали історію подвигу Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні – активістів і борців, які поклали своє життя в боротьбі за європейський вектор розвитку нашої держави під час Революції Гідності. Взимку 2014 року протести досягли свого піку, апогеєм став розстріл Майдану, а 20 лютого загинуло понад сто активістів, що нині іменуються Небесною Сотнею.

 

17 лютого фахівець юнацького відділу Публічної бібліотеки НМТГ Наталія Тур разом з ветераном АТО/ООС, заступником голови громадської патріотичної організації «Прометей» та очільником громадської організації «Національний корпус Новомосковщини» Русланом Сергійчуком завітали до Гімназії № 15. Саме там на вечір-спогад «Сторінка слави і безсмертя» зібралися учні 8 класів, щоб послухати історію активістів Революції Гідності.

Дуже важливо, хто і що зараз говорить про історію України, зокрема і про Майдан. Руслан Миколайович, як учасник тих подій, поділився власними спогадами і думками.

Учні не соромилися ставити багато запитань та підтримували діалог з гостем. А наостанок пані Наталія познайомила школярів з тематичною добіркою літератури для тих, хто хоче дізнатися про сучасну історію України ще більше.