Сьогодні святкує 100-річний ювілей єдиний довгожитель Новомосковська

В місті Новомосковську проживає 18 осіб з інвалідністю, які приймали безпосередню участь в бойових діях в період Великої Вітчизняної війни.

Сьогодні один з них святкує свій 100-річний ювілей. Заблуда Іван Олександрович народився в нашому місті в родині робітників. Після закінчення семирічки та школи фабрично-заводського учнівства Іван Олександрович працював слюсарем на заводі імені Карла Лібкнехта. З жовтня 1939 року проходив військову службу на Балтійському флоті на кораблі Есмінець, а потім в окремій береговій батареї Лібавської військово-морської бази. З 1941 року приймав участь в бойових діях з німецько-фашистськими загарбниками. В боях при захисті з моря міста Ленінград отримав поранення.

За проявлений героїзм та мужність Іван Олександрович нагороджений орденом «Червоної Зірки», медалями «За бойові заслуги» та «За оборону Ленінграда».

Після війни Іван Олександрович закінчив військово-морське політичне училище ім.Жданова в м.Ленінград та проходив службу офіцером на Чорноморському флоті.

На сьогодні опорою батькові стали дві доньки, а також двоє онуків та троє правнуків.

З Днем народження Вас, шановний ювіляре. Довгії літа Вам.

В нашому місті Заблуда Іван Олександрович єдиний довгожитель.