Судді Новомосковського міськрайонного суду продовжують ділитися своїм досвідом

Так, 1 листопада 2018 року в місті Дніпрі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів на тему: "Особливості розгляду окремих категорій справ про адміністративні правопорушення на транспорті”.

З вітальною промовою до учасників семінару звернувся директор регіонального відділення, суддя у відставці, заслужений юрист України Олександр Мартиненко.

Суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Ірина Дубовенко у своїй лекції звернула увагу слухачів на

те, що у зв’язку зі збільшенням кількості розгляду судами резонансних справ, пов’язаних із керуванням транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння дана тема набирає все більшої суспільної актуальності тощо.

Також семінар проводили судді Максим Таус, Олександр Бойко, Вікторія Самсонова.

Під час семінару помічники суддів ознайомилися з особливостями розгляду справ про адміністративні правопорушення, відповідальність , за які передбачена статтями  124  і 130 КУпАП, а також особливостями накладання адміністративних стягнень за вчинення адміністративних правопорушень на транспорті.

 

За матеріалами Новомосковського міськрайонного суду