Статистика пожеж невтішна: жителям Новомосковська вказали на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті

30-го червня поточного року, інспекторським складом Новомосковського районного управління разом з  вогнеборцями 31-ої державної пожежно-рятувальної частини 11-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою #попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, провели профілактичні бесіди з мешканцями міста по вулицях: Українська та Т.Г.Шевченка в місті Новомосковськ.

В ході профілактичного заходу співробітники ДСНС основну увагу приділили особам похилого віку, малозахищенним верствам населення.

Спілкуючись з людьми рейдова група вказала населенню на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, довела статистику пожеж по місту та області, пояснила шляхи запобігання таким випадкам.

Застерегли не перевантажувати електромережі одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку, а йдучи з будинку не забувати їх вимикати і т.д.

Шановні громадяни! Щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть   своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»