Співробітники ДСНС нагадали мешканцям Новомосковська правила пожежної безпеки у побуті

21-го вересня 2021 року, інспекторським складом Новомосковського районного управління разом з вогнеборцями 31-ої державної пожежно-рятувальної частини 11-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, провели профілактичні бесіди з мешканцями міста по вулиці Спаській м. Новомосковськ.

Спілкуючись з населенням співробітники ДСНС вказали населенню на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, довели статистику пожеж по місту та області, пояснила шляхи запобігання таким випадкам.

Застерегли не перевантажувати електромережі одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку, а йдучи з будинку не залишати ввімкненими електричні пристрої, газ, світло і т.д.

Дорослих попередили надійно ховати від малюків сірники, запальнички, не доручати їм стежити за включеними в мережу електричними або засвіченими гасовими і газовими приладами, не залишати в закритих приміщеннях без нагляду дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Дітей попередили не влаштовувати небезпечні ігри з вогнем.

Усім співрозмовникам  співробітники ДСНС вручили профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть   своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом електро та газових приладів, дотримуйтесь протипожежних правил  під час користування ними.

Виявляйте обережність у поводженні з вогнем. Зробіть своєчасні висновки і не зневажайте на застереження рятувальників.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».