Спортсмени з Новомосковщини здобули перемогу на Чемпіонаті Європи та Кубку Європи з гирьового спорту

Днями у грецькому місті Нафпліон відбулися Чемпіонат Європи та Кубок Європи з гирьового спорту. Участь у престижних змаганнях взяли спортсмени з 16 країн.

Дніпропетровську область і Піщанську громаду у складі Національної збірної України представляли тренер-викладач із гирьового спорту ДЮСШ Піщанської сільської ради Сергій Кожушко (cеред дорослих, вагова категорія до 73 кг) та його вихованець, учень та спортсмен ДЮСШ Роман Костюченко (U-16, вагова категорія до 63 кг).

Наші земляки продемонстрували вражаючу спортивну майстерність, відмінну фізичну форму та чудові результати щоденних наполегливих тренувань.

Як результат - Роман Костюченко став двократним чемпіоном Європи, а Сергій Кожушко - двократним володарем Кубку Європи.

Також спортсмени встановили власні рекорди. Зокрема, у поштовху гир (16 кг) за довгим циклом Роман протягом 10 хвилин виконав 107 підйомів, Сергій у тій же вправі з гирями у 32 кг здійснив протягом 5 хвилин 27 підйомів.

У вправі Р-12 (ривок гирі у 32 кг із довільною зміною рук впродовж 12 хв.) Сергій Кожушко виконав 221 підйом, а Роман Костюченко у ривку гирі в 16 кг - 214 підйомів.

Вітаємо наших земляків із заслуженою перемогою, визнанням їх майстерності та бажаємо і надалі успішно підкорювати нові вершини спортивного Олімпу!

Підписуйтесь на оперативні новини у нашому телеграм-каналі: https://t.me/poleznaya_nmsk 🇺🇦