Служба зайнятості Новомосковська удосконалює навички пошуку роботи для населення

Протягом жовтня – листопада 2019 року на базі Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка проведено 8 тренінгів на тему: «Набуття та розвиток інформаційно-комунікативних навичок і комп’ютерної грамотності для пошуку роботи», учасниками яких стали 120 клієнтів служби зайнятості з числа мешканців об’єднаних територіальних громад.

Учасники тренінгу досліджували і обговорювали сучасний ринок праці та визначали особливості регіонального ринку , виявляли вимоги до компетентного працівника у сьогоденні, оцінювали власні можливості та потреби, опрацьовували піраміду Маслоу.

Досвідчені викладачі коледжу допомогли учасникам тренінгу оцінити власні можливості, дізнатись про себе більше за допомогою тестування.

Слухачі мали можливість удосконалити навички самопрезентації за допомогою рольових ігор та написання власного резюме.

Також, клієнти служби зайнятості, приймаючи участь у тренінгу, отримали можливість попрацювати над власними навичками роботи з комп’ютером.

Загалом, під час тренінгу, слухачі пройшли всі етапи шукача роботи: від пошуку вакансій до проходження співбесіди з потенційним роботодавцем.

Відгуки учасників тренінгів показали, що отримані знання обов’язково стануть у пригоді та пришвидшать їх працевлаштування