Рятувальники Новомосковщини провели інтерактивний урок з безпеки життєдіяльності

З метою більш якісного навчання дітей правилам пожежної безпеки, на базі комунального закладу освіти Котовської спеціальної школи, розташованій по вул. Садовій 2 облаштовано інтерактивний дитячий клас з пожежної безпеки.

Клас створений для проведення рятувальниками та вчителями закладу інтерактивних уроків з безпеки життєдіяльності, а також для навчання правилам пожежної безпеки.

Облаштування класу виконано так, щоб вихованці могли ознайомитись із правилами безпеки не тільки за допомогою текстових та ілюстраційних матеріалів, а ще навчалась безпечній поведінці за допомогою тематичних речей. В цьому місці для вихованців школи представниками Новомосковського районного управління було зібране пожежно-рятувальне знаряддя, таке як:

👉 захисний одяг рятувальника;

👉 каска;

👉 пожежний щит;

👉 вогнегасник;

👉 пожежний рукав та пожежний ствол, за допомогою яких вогнегасна рідина подається в осередок пожежі.

І тепер юні громадяни зможуть спробувати себе в ролі рятувальників Служби порятунку й можливо вже сьогодні визначитись із майбутньою професією.

Користуючись нагодою, фахівці ДСНС нагадали усім присутнім правила пожежної безпеки та правильні дії у разі виникнення займання.