Рятувальники Новомосковського районного управління ДСНС провели профілактичні бесіди

Аби знизити негативну статистику пожеж в житловому секторі, надзвичайники здійснюють профілактичні бесіди, під час яких спілкуються з громадянами щодо дотримання правил безпеки у побуті.

Так, 21 листопада співробітники Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та вогнеборці з метою попередження надзвичайних ситуацій в побуті, загибелі людей на них, провели спілкувались з мешканцями села Котовка Магдалинівської територіальної громади.

Фахівці ДСНС ознайомили їх зі статистикою пожеж і надзвичайних подій в районі, пояснили наслідки та причини їх виникнення. Роз’яснили основні правила безпечної поведінки у побуті, а також звернули увагу на дотриманні правил безпеки під час використання електричних та газових приладів, при влаштуванні пічного опалення та при використанні свічок.

Рятувальники Новомосковщини наполегливо рекомендують привести до ладу свої електричні обігрівачі та дотримуватися досить простих, та все ж таких важливих правил пожежної безпеки під час опалювального сезону.

ДСНС НОВОМОСКОВСЬК