Рятувальники Новомосковська проводять рейди у місцях відпочинку населення

30 серпня поточного року з метою попередження пожеж та підвищення культури поведінки населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в природних екосистемах інспектори Новомосковського міськрайонного відділу спільно з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели рейдову перевірку місць відпочинку населення в лісовому масиві на території Піщанської ОТГ.

В ході профілактичного заходу рятувальники провели інформаційно – роз’яснювальну роботу з відпочиваючими, основна увага направлена заборону розведення багаття в екосистемах.

Співробітники ДСНС закликали громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в природних екосистемах, на відкритих територіях. Нагадали, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

З метою якісного засвоєння застережень усім співрозмовникам рятувальники вручили профілактичні листівки «Бережіть екосистеми від пожеж!»

Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття в лісі, не створюйте смітники в лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.

Якщо  ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».