Рятувальники Новомосковська закликають населення відпочивати на природі з розумом

29 серпня поточного року інспекторським складом Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області з метою попередження пожеж в природних екосистемах та загибелі людей на воді проведено рейдову перевірку місць відпочинку людей вздовж берегової зони річки Самара, в тому числі на території санаторію «Новомосковський» розташованого в с. Орлівщина.

З відпочиваючими співробітники ДСНС провели профілактичні бесіди. Довели статистику пожеж в природних екосистемах та загибелі людей на воді району, міста та області. Основну увагу направлено на заборону та обмеження розведення багать в екосистемах та відпочинку людей на воді в несанкціонованих місцях. Батьків попередили пильніше наглядати за дітьми, а дітей в свою чергу не влаштовувати небезпечні ігри з вогнем та на воді.

З метою якісного засвоєння інформації рятувальники розповсюдили відповідну профілактичну наочну агітацію «На воді відпочивай з розумом!» та «Бережіть екосистеми від пожеж!».

Шановні громадяни! Щоб відпочинок був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в природних екосистемах та правил безпечної поведінки на воді.

У разі небезпеки  негайно телефонуйте 101.