Під час посиленого карантину заклади освіти Новомосковська працюватимуть дистанційно

У Новомосковську навчальні заклади на період жорсткого карантину (локдауну) з 8 по 25 січня 2021 року працюватимуть у дистанційному режимі (у форматі онлайн). Про це на сайтах та офіційних сторінках у Фейсбук повідомляє адміністрація кожної із шкіл міста. У звичному режимі працюватимуть лише дитячі садочки.

Як саме працюватимуть навчальні заклади:

  • Початок ІІ семестру – 11 січня 2021 року в дистанційному форматі.
  • Онлайн - розклад уроків та дзвінків для учнів буде оприлюднено на сторінках шкіл у Facebook – та у Telegram/Viber-групах класів.
  • Домашні завдання та додаткові матеріали до уроків, згідно з розкладом уроків на ІІ семестр 2020-2021 н.р., розміщуватимуться на платформі Google Classroom відповідної школи та классу, а також за посиланнями на сторінках навчальних закладів у Facebook.
  • Для налагодження онлайн-звʼязку/спілкування між учасниками освітнього процесу з питань організації та проведення дистанційного навчання у період з 08 по 25 січня 2021 року можна скористатися «електронною скринькою» за посиланням, яке буде опубліковано на сайтах навчальних закладів та у спільнотах шкіл у Facebook.