Працівникам торгівельних павільйонів у Новомосковську нагадали про правила карантину

26-го січня інспекторським складом Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено роз’яснювальну роботу в торговельних павільйонах міста Новомосковськ, які розташовані на вулиці Гетьманській.

Під час заходу рятувальники роз’яснили продавцям та відвідувачам, як уникнути інфекційних захворювань і наголосили на необхідності використання засобів дезінфекції та захисту.

Фахівці ДСНС закликали громадян дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами із проявами гострої респіраторної інфекції.

Також вогнеборці зазначили, що вірус не є термостійким і гине при температурі 26-27 градусів. Тому потрібно пити більше гарячої води.

Не менш важливим є питання дотримання дистанції. Так, під час походів у магазини слід триматися на відстані не менше метра від інших громадян і, за можливості, не торкатися руками очей, рота, носа.

Не залишили надзвичайники осторонь і питання громадського транспорту адже, під час його використання може бути важко дотримуватись фізичного дистанціювання. Тому ретельне дотримання правил респіраторного захисту та гігієни рук є ключовими заходами безпеки. Після виходу з транспорту слід пам’ятати, що руки забруднені і ними не можна торкатись тих ділянок тіла, через які вірус може поширитись в організмі.

Окремо надзвичайники наголосили, що у випадку появи таких симптомів, як гарячка, кашель, важке дихання, в жодному разі не треба займатися самолікуванням, краще негайно звернутися до лікаря.