Перед велопробігом на підтримку ЗСУ поліцейські Магдалинівки нагадали дітям правила дорожнього руху

Правоохоронці ювенальної превенції підтримали учасників велопробігу: дітям розповіли про особисту безпеку та перевірили знання правил дорожнього руху для велосипедистів.

Велопробіг на підтримку Збройних Сил України відбувся 8 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту України, на території шкільного майданчика Магдалинівського ліцею. Поліцейські ювенальної превенції Новомосковського районного відділу поліції долучилися до спортивної події. Щоб запобігти травмуванням, старший інспектор ювенальної превенції Оксана Дусик роз’яснила юним спортсменам основні правила дорожнього руху та особистої безпеки під час змагань.

Наприкінці заходу поліцейські побажали хлопцям та дівчатам мирного неба, а в майбутньому - стати новими зірочками на спортивному небосхилі України, які прославлятимуть нашу країну далеко за її межами!

Підтримуємо дітей, які шанують наших воїнів, коли ті віддано боронять Україну від російської навали, дякують за можливість жити, навчатися, бути вільними та займатися улюбленими видами спорту.

Новомосковський районний відділ поліції