Одна із викладачів Новомосковської мистецької школи отримала звання Лауреата ІІ ступеня

Викладача музично-теоретичних дисциплін Новомосковської  мистецької школи ім. Бровченка Ніяка Поліна Валеріївна взяла участь у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «HAPPY VALENTINES», який проходив 14 лютого 2021 року від організації WONDER FEST GEORGIA (Грузія).

Наша землячка не просто була учасницею Міжнародного конкурсу, а ще й здобула звання Лауреата ІІ ступеня в номінації «Академічний вокал».

«Емоції мене переповнюють! Наші талановиті учні Новомосковської мистецької школи ім. М. Бровченка неодноразово приймають участь у конкурсах та фестивалях, де отримують призові місця та винагороди!

Учителі найчастіше в даних випадках виступають у ролі керівників. Мене ж, як викладача музично-теоретичних дисциплін, захопила думка про особисту участь в подібних проєктах, але не в ролі наставника. Коли я отримала стверджувальну відповідь, одразу прийнялась за справу: записала на відео пісню (виконувала а capella) та оформила заявку на участь у міжнародному дистанційному конкурсі!

Результат такого спонтанного рішення здивував усіх - я стала лауреатом 2-го ступеня в номінації Академічний вокал! І тепер переді мною стоїть відповідальність за особисту підготовку до участі у другому турі конкурсу, чому я дуже радію!», - написала Поліна Ніяка у Фейсбук.