Новомосковщину відвідав Міністр оборони України

28 травня 2020 року, Новомосковщину відвідав Міністр оборони України Андрій Васильовичй Таран. Про це розповідає Гвардійська селищна рада(неофіційна спільнота).

З робочою поїздкою він проінспектував об'єкти військового будівництва, що розташовані на території Гвардійської громади Новомосковського району.

З дотриманням карантинних заходів, Міністр був проінформований про цілу купу назрівших для вирішення проблемних питань громади, ознайомився із ходом будівництва казарм на 239 загальновійськовому полігоні (смт Черкаське).

Комплекс для проживання особового складу бригад, які відновлюватимуть боєздатність та проходитимуть бойове злагодження на 239 загальновійськовому полігоні, включає у себе п’ять казарм для проживання особового складу, штаб-казарму, фізкультурно-оздоровчий комплекс та їдальню. Наразі проводяться оздоблювальні роботи, облаштування території. У містечку можуть розміститися до двох із половиною тисяч військовослужбовців. Проєктом передбачено окремі приміщення для розміщення жінок-військовослужбовців.