Новомосковці нарешті почали брати участь у підписанні електронних петицій

З січня 2019 Новомосковськ долучився до Єдиної системи місцевих петицій. Станом на 27 лютого 2019 року громадянами до Новомосковської міської ради було подано 5 петицій, за які розпочато збір підписів. Але лише одна із поданих петицій набрала потрібну кількість голосів – 200 підписів.

Петиція яка набрала потрібну кількість голосів стосується придбання човна для перегонів з академічного веслування для Громадської організації «Молодіжний спортивний клуб СКІФ».

Спортсмени клубу є призерами та чемпіонами області, України та міжнародних змагань. Проте матеріальна база клубу складається з човнів, що були виготовлені більш, ніж 35 років тому. Щоб й надалі успішно конкурувати з суперниками, щоб виборювати медалі Чемпіонатів Європи, Світу та Олімпійськиї Ігор, щоб не тільки популяризувати спорт, а й збільшувати авторитет нашої держави у Світі, ГО «Молодіжний спортивний клуб СКІФ» необхідний сучасний човен-одиночка італійського виробника Filippi.

У порівнянні з іншими існуючими петиціями, то це перша маленька перемога наших «активних» містян, адже залишити свій голос на петиціях наважуються не більше сотні людей. Настає питання: це байдужість до проблем міста чи банальні лінощі?.

Нагадаємо, щоб зареєструвати електронну петицію або проголосувати за будь-яку з наявних, новомосковці мають зареєструватися на сайті https://e-dem.in.ua.  Варіантів є кілька: вхід через Bank-id (підтвердження через електронну скриньку) або реєстрація за допомогою електронного цифрового підпису (користувачі ЦСК).

До розгляду приймаються лише ті петиції, які упродовж трьох місяців набрали 200 голосів.

У разі, якщо протягом встановленого терміну петиція не набирає необхідну кількість голосів, вона буде розглянута відповідно до Закону України «Про звернення громадян» як звернення й автору петиції буде надано відповідь на електронну пошту.