Новомосковці вшанували пам’ять захисників України, які загинули в АТО

Вперше, 29 серпня, вся Україна офіційно вшанувала пам'ять полеглих воїнів у битві під Іловайськом. В цей трагічний для всіх день у Новомосковську біля дошки пам’яті загиблим воїнам АТО пройшов мітинг присвячений пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На скорботному мітингу біля пам'ятної дошки новомосковським героям АТО, загиблим на сході країни, були присутні керівники міста, учасники АТО, родичі загиблих героїв, духовенство, громадськість, ЗМІ.

Цей день у 2014 році став найкривавішим за історію російсько-української війни. За оновленими даними, 420 військових полягли у боях за Україну. Не обійшла біда і Новомосковщину. 53 наші земляки приєднались до небесного війська.

29 серпня особливо трагічний день для українців, адже саме в цей день, п’ять років тому, сталася страшна Іловайська трагедія – той самий злощасний «Іловайський котел».  Саме тому в цей день жителі Новомосковська зібрались разом , аби віддати шану пам’яті та помолитися за тих, хто не повернеться більше до рідного дому, хто не побачить більше синього неба та золотавих степів, кого ніколи більше не обіймуть динька чи син, кого ніколи не поцілує дружина, не приголубить мати…

Як реквієму для присутніх прозвучали пісні у виконанні працівників управління культури. Слова кожної із пісень торкалися сердець присутніх на мітингу новомосковців. Від почутого  не можливо було стримати сльози.

Спочатку присутні згадали помінено кожного із 53 загиблих наших земляків, а потім схилили голови на згадку про героїв та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

По завершенню мітингу в честь славних синів нашого народу, які в розквіті сил віддали свою молодість і найдорожче - життя, присутні поклали квіти до меморіальної дошки героїв.