Новомосковські вокалісти отримали Гран-Прі на Міжнародному конкурсі мистецтв «Winter Art -Fest»

З 08.12.2021 по 15.01.2022 року проходив двотуровий Міжнародний конкурс мистецтв «Winter Art -Fest» (Україна – Польща), який відбувався за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, ГО Міжнародної спілки «Україна – Польща» та громадської організації «Спілка молоді». Сотні учасників взяли участь у цьому конкурсі. Серед них були і талановиті вокалісти з Новомосковська.

Дуже ретельно високоповажне журі  вивчало виступи (зняті на відео, адже конкурс проходи дистанційно) кожного учасника конкурсу. У підсумку наші талановиті земляки - учасники Новомосковського народного вокального колективу «Заспів» дует Наталка Сергєєва і Сергій Сергєєв отримав Диплом ГРАН – ПРІ у номінації вокал, авторська пісня.

«Радіємо, що наші таланти вкотре помічають не лише в Україні, а й за її межами. Наприкінці травня дует запрошено оргкомітетом конкурсу мистецтв «Winter Art -Fest» (Україна – Польща) на Гала – концерт переможців, який відбудеться у Польщі. Пишаємося, що про наше місто і його таланти невдовзі дізнається  найбільший західний сусід України, прибалтійська європейська держава – Польща», - повідомили на сторінці у Фейсбук спільноті НМБК ім. Олеся Гончара.