Новомосковські бібліотекарі долучились до благодійної акції «Щедрий вівторок»

Бажання творити добро об’єднує людей. Спільними зусиллями ми всі маємо допомагати тим, хто цього потребує. Тому вже третій рік поспіль в Україні започатковано проведення «Щедрого Вівторка». Співробітники Новомосковських бібліотек вже протягом декількох років не залишаються осторонь даної благодійної акції і всіляко намагаються допомагати тим хто цього потребує.

У 2020 році Всеукраїнський день добрих справ припадає на 1 грудня. Так протягом двох тижнів фахівці Новомосковської дитячої бібліотеки приймали від своїх читачів в дарунок книги та іграшки, які потім передадуть особливим дітям.

«Підводячи підсумки благодійної акції, хочемо подякуваи нашим читачам та їх батькам, які взяли в ній участь. Це Івашина Віолетта Василівна разом з донькою Івашиною Дариною, Толстих Ірина Олексіївна з сином Толстих Русланом, Затишняк Оксана Валеріївна з донькою Таїсією, Аністратенко Юлія Володимирівна з донькою Алісою, Крива Ірина Володимирівна з онукою Софійкою Акопян та інші небайдужі читачі бібліотеки. Ми дуже вдячі всім, хто зробив свій внесок у добру справу», - зазначають співробітники дитячої бібліотеки.

Примітка: Щедрий Вівторок — Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday. Цього дня мільйони людей у понад 154 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи. У 2018 році Україна вперше приєдналась до міжнародної благодійної спільноти і стала 154-ю країною, яка долучилась до Giving Tuesday. Вперше Всеукраїнський день добрих справ відбувся 27 листопада 2018 року. У 2020 році Всеукраїнський день добрих справ відбудеться 1 грудня.