Новомосковський район: рятувальники розповіли громадянам про Службу порятунку «101»

21 лютого інспекторським складом Новомосковського районного управління разом з вогнеборцями 3 державного пожежно-рятувального поста 11 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, з метою популяризації Служби порятунку «101»  було проведено інформаційно-профілактичний рейд по вул. Лісній, в селі Минівка, Чернеччинської об’єднаної територіальної громади.

Рятувальники наголошували на тому, що від того як швидко та оперативно надійде повідомлення про надзвичайну ситуацію до спец служб, залежить збереження життя та здоров’я людей. Тож важливо пам’ятати, що при наданні інформації диспетчеру, спершу необхідно повідомити своє прізвище та ім’я, адресу де сталась подія, описати проблему та уважно дослухатися до порад диспетчера. Тому було наголошено, що знання екстрених номерів, за якими потрібно викликати екстрені служби, може врятувати їхнє життя.

Наприкінці бесід рятувальники закликали співрозмовників дотримуватись елементарних правил  безпеки, а для кращого засвоєння інформації – надали тематичні листівки з основними правилами та вказаними екстреними номерами, та наголосили співрозмовникам на тому, що коли трапилась якась надзвичайна ситуація не гаючи часу терміново потрібно телефонувати до служби порятунку за номером «101».