Новий опалювальний сезон Новомосковськ розпочне з багатомільйонним боргом

Невдовзі у місті Новомосковську розпочнеться опалювальний сезон 2020 – 2021 рр. Наше місто одне з багатьох міст України, де є величезний борг по опаленню. Адже станом на 30 вересня 2020 року загальна сума боргу з централізованого опалення у Новомосковську становить 26 917 000 грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року це майже на 3 млн. грн. більше.

Виходячи з вказаної суми поточної заборгованості по опаленню, можна зробити висновок, що городяни не поспішають погашати свої колосальні борги перед  КП «Новомосковськтеплоенерго».

Цього року через пандемію коронавіруса «Теплоенерго» недоотримало близько 2,5 млн грн. Всьому причиною постанова Кабміну про накладення заборони на нарахування пені боржникам, а також подачі судових позовів. Люди активно користуються цією забороною і всіляко ухиляються від оплати за опалення, не дивлячись на те, що борги у цих городян накопичувалися ще за попередні роки (до початку карантину).

Зараз підприємством активно проводяться роботи з підготовки тепломереж до опалювального сезону. Через зношеність практично 90% тепломережі нашого міста КП «Новомосковсктеплоенерго» все частіше зіштовхується з проблемами щодо заповнення мережі водою (рве труби, трапляються пориви на теплотрасах).

Попередньо опалювальний сезон плануєте розпочати до 25 жовтня 2020 року. Але це за умови якщо середньодобова температура протягом трьох днів складатиме +8 градусів і нижче.

У бюджеті міста вже закладені гроші для того щоб зробити перші проплати і почати опалювальний сезон. Ця сума становить 5 млн 200 тис грн..

Нажаль, збільшення боргів ставить під загрозу забезпечення всього міста теплом. Адже через неплатежі споживачів, немає можливості розрахуватися з власником блакитного палива, тобто «Нафтогазом».

Щоб не посилювати ситуацію і не накопичувати боргів, фахівці КП «Новомосковсковсктеплоенерго» звертаються до боржників з проханням: терміново вирішити питання з боргами, оформити субсидію, договір розстрочки.