На полігоні поблизу Новомосковська відбулось тренування представників територіальної оборони

З дронами, «снайперками», такмедом і стрільбою з автоматів і пістолетів – так не по-дитячому тероборонівці Дніпропетровщини готуються захищати свої міста від агресора. А допомагає їм у цьому 93 бригада Холодний Яр.

19 лютого 2022 року, на загальновійськовому полігоні у смт. Черкаському тренувалися представники 108-мої окремої бригади територіальної оборони. Інструктори, серед яких було чимало холодноярців, відпрацьовували з представниками ТрО вогневу підготовку, тактичну медицину, основи саперної справи, військову топографію тощо.
Фахівці з відділу аеропідтримки Департаменту патрульної поліції України Aeropidtrimka Patrol Police навчали тероборонівців основам управління та використання безпілотників. Окрім того, ТрО дізналися тактико-технічні характеристики основних видів легкої зброї та спорядження, що використовується у Збройних Силах України.

Ці заходи покликані не тільки навчити дати відсіч ворогу, а підняти наш бойовий дух. Ми завжди готові та постійно тренуємося! Не залякає ані ворожа пропаганда, ані «бряцання зброєю» біля кордонів країни!», - зазначають у керівництві 108-ї бригади.