На Новомосковщині рятувальники розповіли громадянам про Службу порятунку «101»

10 лютого інспектори Новомосковського районного управління та співробітники 40 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління в області, з метою популяризації Служби порятунку «101», провели інформаційно-профілактичний рейд у селищі міського типу Магдалинівка на вулиці Центральній.

Вогнеборці розповіли людям особливості небезпечної роботи рятувальників. Намагалися наводити приклади, які б ще більше давали зрозуміти, що половина безпечної роботи надзвичайників залежить від самих людей, яким потрібно тримати себе в руках, не панікувати і набрати правильно екстрений номер Служби порятунку.

Громадянам було наголошено, що знання екстрених номерів, за якими потрібно викликати відповідні служби, може врятувати їхнє життя. Звичайно ж, щоб викликати таку службу повинна статися якась непередбачена подія, яка викликала стрес. Коли так трапляється, у людини мимоволі вилітають з голови навіть найелементарніші речі. Від того як швидко та оперативно повідомляються відповідні служби – залежить життя людей. Стан паніки закінчується тим, що диспетчеру доводиться тлумачити якісь незрозумілі невиразні пояснення на підвищених тонах. Тим самим, рятувальники втрачають свій дорогоцінний час, якого так потребують.

Також співробітники ДСНС нагадали про першочергові дії на пожежі, адже саме від таких дій буде залежати подальший розвиток подій. Розповіли про таку річ як тривожна валіза, які речі туди потрібно класти і в яких випадках вона застосовується.

Наприкінці бесіди рятувальники наголосили співрозмовникам, якщо трапилась якась надзвичайна ситуація не гаючи часу терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером «101» та закликали дотримуватись правил пожежної безпеки, а також вручили інформаційні листівки.