На Новомосковщині рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо профілактичних заходів корона вірусу

7 лютого 2022 року, представники Новомосковського районного управління, разом з рятувальниками 3-го державного пожежно-рятувального поста Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу з мешканцями сіл Минівка та Заплавка, з метою профілактики коронавірусу та дотримання вимог карантинних заходів.

Під час проведення рейдового заходу рятувальники розповіли, що страшна хвороба COVID-19 продовжує забирати життя наших рідних та близьких та нагадали про основні правила для зниження розповсюдження коронавірусної інфекції.

Вогнеборці роз’яснили громадянам, як уникнути інфекційних захворювань і наголосили на необхідності використання засобів дезінфекції та захисту. Не менш важливим є питання дотримання дистанції, так як під час походів у магазини слід триматися на відстані не менше метра від інших громадян і, за можливості, не торкатися руками очей, рота, носа. Рекомендували мешканцям ретельно та часто мити руки з милом чи обробляти їх антисептичним засобом, уникати близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель, не торкатися обличчя немитими руками, користуватися одноразовими масками.

Також було зазначено, що ретельне дотримання правил респіраторного захисту та гігієни рук є ключовими заходами безпеки. Після виходу з транспорту слід пам’ятати, що руки забруднені і ними не можна торкатись тих ділянок тіла, через які вірус може поширитись в організмі. Окремо надзвичайники наголосили, що у випадку таких симптомів як гарячка, кашель, важке дихання, в жодному разі не треба займатися самолікуванням, краще за все негайно звернутися до лікаря.

Лише дотримання елементарних правил гігієни здатне запобігти зараженню вірусом. Не наражайте на небезпеку себе та близьких.

7.jpg 8.jpg