На Новомосковщині поліцейські привітали діточок зі святом

До Міжнародного дня захисту дітей правоохоронці влаштували для маленьких мешканців міста та району різноманітні локації з малювання кольоровою крейдою на асфальті, рухливі ігри та веселі естафети.

У перший день літа поліцейські ювенальної превенції спільно з працівниками груп реагування патрульної поліції, дільничними офіцерами поліції Новомосковського районного відділу та відділень № 1 та 2 підтримали діточок та створили їм святковий настрій в умовах воєнного часу.

У м. Новомосковськ для проведення тематичного заходу на подвір’ї навчального закладу поліцейські створили майданчик де діти малюнками на асфальті висловили свої бажання Миру, скорішої Перемоги та захисту свого дитинства.

У Магдалинівці та Перещепине правоохоронці спільно з представниками ДСНС організували локації, відвідав які, діти мали можливість ознайомити з професією правоохоронця та рятувальника. Також на честь свята поліцейські запропонували маленьким українцям зробити патріотичний аквагрим.

На теперішній час дуже важливо, щоб наші діти відчули підтримку та впевненість. Ми – дорослі, зробимо все, щоб дитинство наших дітей було безпечним, щасливим та радісним.