На Новомосковщині вогнеборці застерегли громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті

Фахівці пожежно-рятувальної служби продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення та нагадувати громадянам про те, що відповідальне ставлення до власної безпеки та збереження свого майна – це головна умова запобігання пожежам та іншим надзвичайним ситуаціям.

Так 14 лютого рятувальники Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу в житловому секторі села Ковпаківка.

Представники Служби порятунку «101» звернули увагу громадян на причини, які найчастіше призводять до займань у побуті, та пояснили, як запобігти лихові. Зокрема, порадили не використовувати газові та електричні побутові прилади не за призначенням, не опалювати приміщення піччю або грубкою з тріщинами, не перевантажувати електромережу та стежити, щоб вона була справною, суворо дотримуватись правил експлуатації обігрівачів та іншої побутової техніки, перевіряти систему вентиляції тощо. Вогнеборці закликали громадян бути відповідальними у ставленні до власної безпеки, адже пожежу завжди краще попередити ніж мати справу з її наслідками.

В ході відпрацювання жителям нагадали правила безпечної життєдіяльності та вручили листівки з пересторогами щодо пожежної безпеки у зимовий період й пам’ятки з алгоритмом дій у різних надзвичайних ситуаціях.