На Новомосковщині вогнеборці закликали батьків дбати про безпеку дітей

Дбати про безпеку дітей, навчати їх правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – актуальне завдання для всіх дорослих, адже діти – майбутнє нації. Зі свого боку рятувальники докладають максимальних зусиль, щоб попередити виникнення надзвичайних подій за участю молодого покоління.

Так, 15-го лютого інспекторським складом Новомосковського районного управління, разом з вогнеборцями 3-го державного пожежно-рятувального посту 11-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, з метою попередження надзвичайних ситуацій за участю дітей, проведено інформаційно-роз’яснювальні заходи з батьками та малечею в селах Виноградівка та Шевське Магдалинівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Дорослих надзвичайники попередили про наслідки неналежного догляду за дозвіллям власних дітей, закликали не наражати юних мешканців на небезпеку!

Також, фахівці ДСНС наголосили про небезпеку вогню та дитячих пустощів із ним, окремо зупинялись на основних правилах безпеки життєдіяльності.

Вогнеборці зазначили про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя, особливо коли йдеться про недогляд за малолітніми дітьми, які найчастіше не можуть правильно зорієнтуватися, потрапивши в небезпечну ситуацію. А наслідки ігнорування дорослими правил безпеки під час дитячого дозвілля, на жаль, не змушують довго чекати на себе.

Наприкінці бесід рятувальники наголосили, що у разі виникнення надзвичайної події потрібно негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101», та вручили співрозмовникам профілактичні листівки з корисною інформацією.