Напередодні Дня захисту дітей протитанкові підрозділи 93 бригади завітали до учнів школи

93-а окрема гвардійська механізована бригада «Холодний Яр» розташована у смт Черкаське Новомосковського району та у березні 2014 року, однією з перших вирушила на захист кордонів України.

Мало хто з нас сім років тому міг передбачити, що День захисту дітей стане нашим професійним святом. Та з 2014 року Збройні Сили України взялися протистояти російському агресору. І переважна більшість бійців пішла на фронт саме заради дітей.

Саме їхнє майбутнє у мирній та сильній незалежній Україні мотивує нас не опускати руки, коли важко, підніматися, коли спотикаємося, не ховатися, коли страшно, стримувати ворога, не даючи йому просуватися вперед, і берегти від нього мирні українські території.

Саме тому ми відзначаємо День захисту дітей разом з усією Україною, адже він надзвичайно важливий для кожного з нас.
Напередодні Дня захисту дітей протитанкові підрозділи 93 бригади Холодний Яр вирішили розважити учнів Хлібодарівського навчально-виховного комплексу, що знаходиться у селі Хлібодарівка на Донеччині. Армійці не просто показали дітям свою техніку та озброєння, а й дозволили залізти у неї, помацати, покрутити, прицілитися, скористатися системою зв’язку, сфотографуватися. Охочих катали на байках, дали поміряти засоби захисту, вчили такмеду. А наприкінці - влаштували невеличке частування й подарували книгу про український Донбас.

Ми зичимо нашим дітям щасливого майбутнього, розвитку та великих можливостей у житті. І присягаємося бути тими, на кого вони зможуть покластися, і хто забезпечить їм захист та піклування!