Мер Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 16 травня

Доброго ранку, ми з Новомосковська!

Ще один знаковий день для України – наші бійці вийшли на кордон з росією в Харківській області. А в російській дипломатії почалися конвульсії – вони вже навіть не заїкаються про денацифікацію, натомість намагаються запевнити свій народ, що росія не капітулюватиме в цій війні. Яка разюча зміна в рашистських планах!

Дякуємо ЗСУ за відмінну роботу! Дякуємо за ще один ранок!

У Новомосковську ніч пройшла спокійно, з однією вечірньою тривогою. Схоже, що наше місто з тилу поступово переходить у розряд «глибокого тилу». Але це не привід для самозаспокоєння. Навпаки, це вимагає зосередження зусиль кожного жителя на напруженій роботі на своєму робочому місці, на допомозі армії, переселенцям, на забезпеченні волонтерів усім тим, що вони шукають для потреб наших воїнів.

У нашому місті все планово – працюють підприємства усіх форм власності, в магазинах вдосталь товарів, медзаклади надають допомогу і городянам, і переселенцям, і військовим.

Відсьогодні на дорогах відновлюють роботу камери фіксації порушень правил дорожнього руху, оскільки таких порушень стало більше, травмуються й гинуть люди. Війна – не привід для безладу на дорогах.

Дякую тим городянам, хто долучився до прибирання території. Місто розквітає весняними фарбами, це приємно. І приємно про це чути від людей, які в нашому місті вперше. Місто у нас чудове – давайте за ним доглядати і піклуватися про його охайність. Це наше обличчя.

Бажаю всім спокійного початку робочого тижня. Ми ще ближче до нашої перемоги!

Все буде Україна!

Все буде Новомосковськ!💙💛

Віримо в перемогу!🇺🇦

Віримо в наші ЗСУ! Молимося за ЗСУ!