Мер Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 31 жовтня

Доброго ранку, ми з Новомосковська!

Сигнали тривоги виють, ворог лютує. На щастя, минула доба для міста минула без обстрілів та надзвичайних ситуацій.
На цю мить все спокійно.

Ситуація з енергозабезпеченням залишається екстреною. Влада разом зі спеціалістами робить усе, щоб стабілізувати енергетичну систему. Але потрібен час для її відновлення. В Укренерго повідомили, що відсьогодні, з 31 жовтня, в країні графіки відключення стануть плановими, а не аварійними. І це як мінімум до кінця опалювального сезону.

ДТЕК Дніпровські електромережі публікує перелік населених пунктів і вулиць, де в разі необхідності буде застосовано обмеження електропостачання, цей перелік назвали орієнтовним.
Прошу на це зважати.

Закликаю також із розумінням ставитися до оплати за комунальні послуги, оскільки перед державою постали серйозні виклики. Оплата спожитих послуг для комунальників сьогодні критично важлива. Тим більше на фоні ультиматумів з росії, де заявляють, що будуть і далі бити по енергетичній інфраструктурі, поки Україна не визнає анексію своїх територій. Маючи оборотні кошти, комунальники значно оперативніше зможуть реагувати на всі виклики.

Школярі повертаються після осінніх канікул до онлайн-навчання. Головне – безпека.

Ситуація з ковідом у місті дещо стабілізувалася. Але це не привід нехтувати правилами з попередження інфікування. Нагадаю, що в міських амбулаторіях достатньо вакцин. Бережіть себе.

Побажаймо успіхів нашим бійцям на фронті, вони знищили вже понад 70 тисяч загарбників. Але рашисти, накачані кремлівською пропагандою, все рівно лізуть на забій. Тому обов’язок кожного – хоча б маленькими справами брати участь у допомозі армії, переселенцям, соціально незахищеним верствам населення, а значить - у наближенні перемоги. Внесок кожного важливий.

Спокійного початку нового трудового тижня.
Все буде Україна!🇺🇦