Мер Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 20 вересня

Доброго ранку, ми з Новомосковська!

Тривоги. Але в Новомосковську все спокійно. Дякуємо силам оборони!

Струація у місті контрольована.
Комунальні підприємства продовжують надійну роботу з надання городянам комунальних послуг. Знову прошу боржників – по можливості, оплатіть борги, дайте можливість комунальникам забезпечити вам комфортне проживання.

Теплогосподарство наразі перевіряє цілісність мереж, оперативно працює над усуненням виявлених проблем.
В міжопалювальний період понад 300 власників квартир встигли оформити і встановити автономне опалення. Рік тому ми організовано провели заходи з переведення жителів багатоквартирних будинків Площадки і Кулебівки на електричне опалення. Їм тепер буде спокійніше пережити непросту зиму. Час і події показують, що обраний напрям дій міської влади щодо планової децентралізації опалення в місті, відмови від централізованого опалення – єдино правильний.
Утеплюйте приміщення. Час ще є.

В Уряді анонсують нову хвилю переселенців - за кілька днів планують розпочати організовану евакуацію з деокупованих територій на Харківщини, як це раніше було на Донеччині. Адже в розрушених містах людям неможливо буде забезпечити тепло в оселях, електро- і водопостачання. Маршрути руху переселенців найбільш вірогідно пролягатимуть через Новомосковськ. Готуємося до зустрічі.

У тому числі це викликатиме ще більше скупчення автівок на дорогах і у дворах. Прошу водіїв дотримуватись правил дорожнього руху, особливо що стосується паркування машин. Не забувайте про необхідність забезпечення можливості проїзду аварійним службам.

Наразі нужденним жителям Новомосковська і переселенцям організована видача допомоги продовольством. Ми її не згортаємо, а навпаки – за нинішніх умов маємо підсилювати.

Триває російська війна на інформаційному фронті - в соцмережах засилля російських наративів, спрямованих на підрив довіри до дій української влади, розпалювання ворожнечі всередині нашого суспільства на політичному, релігійному, етнічному підґрунті. Не давайте волю емоціям. Ігноруйте такі пости в соцмережах, не реагуйте на них. Довіряйте лише офіційній інформації. Відписуйтесь від провокаторів і панікерів.
Тримаємося.
Віримо в ЗСУ.
Все буде Україна!🇺🇦