Мер Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 2 серпня

Доброго ранку, ми з Новомосковська!

Агресор продовжує сипати в Україну ракетами. Дякуючи ППО, долітають не всі смертоносні «подарунки» від тих, хто оголосив себе «визволителями».

У Новомосковську спокійно.
Дякуємо ЗСУ!

До міста продовжують прибувати переселенці з регіонів, де оголошена евакуація.

Раджу городянам, які не можуть впоратися з панічними настроями, виїхати в західні регіони. Таких одиниці, але вони балакливі, сіють паніку в соцмережах, викладають нісенітниці й плодять негатив, якого зараз і без них вистачає.

Решту громадян, які здатні до критичного мислення, прошу не розповсюджувати фейки, користуватися лише перевіреною інформацією, довіряти повідомленням лише офіційних органів влади.

Зараз не час розслаблятися. Навпаки – нині як ніколи потрібні згуртованість, витримка і єдність. Наступають вирішальні дні на фронті. А розхитаний тил – це допомога ворогові.

Окупанти розуміють, що західна зброя продовжує надходити в Україну, що їм буде непереливки, і з цієї причини ще більше бісяться. Тримаємося! Працюємо, допомагаємо фронту і нужденним.

У кого є можливість, не забувайте сплачувати рахунки за комірне, щоб гарантовано продовжувати отримувати комунальні послуги. Вкрай застарілі міські мережі водо- й теплопостачання треба за щось ремонтувати, бо всі хочемо жити комфортно. Через місяць – осінь, уже треба думати про опалення…

Єднаємось, тримаємося разом, працюємо кожен на своєму місці.

Віримо в краще. Все буде добре.

Молимося за наших захисників на фронті, бо їм значно важче.

Спокійного всім нам робочого дня!🇺🇦