Мер Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 27 червня

Доброго ранку, ми з Новомосковська!

Тривоги не змовкають, але в місті все спокійно. Дякуємо ЗСУ!

Ворог не має жалю, честі і совісті, збільшує інтенсивність ракетних ударів по тилових містах, свідомо руйнує цивільну інфраструктуру, підпалює ліси й засіяні поля.

Зберігаємо спокій, але не забуваємо про безпеку, передусім про правило «двох стін».

На кордонах області оперативна обстановка стабільно напружена. На Криворізькому напрямку агресор збільшив кількість обстрілів прикордонних населених пунктів з артилерійських систем та РСЗВ.

Але ворожі війська на території Дніпропетровщини зайти не можуть.

Новомосковськ живе і працює. Інфраструктура функціонує в повному обсязі.

До Новомосковська повертаються все більше жінок і дітей, які вимушені були виїхати в цілях безпеки на ранніх етапах війни.

Поліція продовжує розкривати злочини, перевіряти сигнали щодо шанувальників руського міра та причетних до диверсійно-розвідувальної діяльності.

У місті дуже велика кількість приватних автівок. Прошу водіїв під час паркування зважати на можливість пересування оперативного транспорту, в тому числі й у дворах багатоповерхівок.

Дякую всім, хто вчора взяв участь в організації та проведенні вже четвертого міського благодійного ярмарку для збору коштів на потреби ЗСУ. Ярмарок з кожним разом збільшує масштаби й кількість учасників. Прекрасні творчі витвори ручної роботи. Наші митці – унікальні! Особлива подяка оркестру легендарної 93-ї механізованої бригади Холодний Яр за музичний супровід ярмарку!

Сьогодні очікуємо важливих для України рішень із саміту лідерів Великої сімки.

Вистоїмо й переможемо! З нами увесь демократичний світ.

О 9.00 – загальнонаціональна хвилина пам’яті за всіма загиблими у цій страшній війні.

Спокійного початку робочого тижня.

Все буде Україна!🇺🇦