Лікарня Новомосковська отримає сучасний аппарат ШВЛ VSmart VFS-510

Дніпропетровщині надали 15 апаратів ШВЛ VSmart VFS-510. Це – гуманітарна допомога від корпорації VingroupОбладнання розподілили медзакладами регіону. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

«Корпорація Vingroup закупила для українських лікарень сучасні апарати штучної вентиляції легень. 15 одиниць Міністерство охорони здоров’я виділило для Дніпропетровщини. Перші 10 з них медзаклади області отримали у серпні 2020-го. Ще 5 – вже розподілили іншими лікарнями. Незабаром апарати надійдуть до медичних установ», – сказали у департаменті охорони здоровя Дніпропетровської ОДА. 

Апарати ШВЛ вже надійшли до Дніпропетровського обласного клінічного лікувально-профілактичного об’єднання «Фтизіатрія», багатопрофільної клінічної лікарні з надання психіатричної допомоги, обласної дитячої лікарні. А також до центральних лікарень Слобожанського, Новомосковська, Верхньодніпровська та Петриківки.

Незабаром 2 апарати VSmart VFS-510 отримає Клінічний онкологічний диспансер, по одному – обласний медичний психіатричний центр з лікування залежностей зі стаціонаром, Синельниківська центральна міська лікарня та Жовтоводська міська лікарня.