З офіцерами структури МПЗ 25 окремої повітрянодесантної бригади пройшли практичні заняття по психології

У 25-й Окремій Повітрянодесантній Дніпропетровській Бригаді, яка розташована у селищі Гвардійське Новомоскоського району, для офіцерів провели чергові заняття з психології

На даних заняттях, десантники розглянули не менш важливі питання , які гостро постають у військових колективах та сучасному суспільстві.

Валентина Проніна психолог центру медичної реабілітації лікарні імені Мечникова (м.Дніпро) детально розповіла офіцерам про основні принципи що допомагають налагодити відносини та конструктивний діалог у будь якому колективі.

Під час практичної фази навчання, десантники вчилися ненасильницькому спілкуванню, розглянули чотири принципи, що є основою створення нової культури комунікації в основі якої лежить співпраця.

Такий метод спілкування відносно новий, але активно набуває популярності в Україні. ННС(ненасильницьке спілкування) впроваджується як серед учнівської молоді так і у більш дорослих, армійських колективах. Головною метою педагогів та офіцерів не тільки особисто досконало володіти методикою, а й навчити інших.

Не менш важливим питанням психологічного тренінгу – це відносини у родині. Тривалі бойові дії на Сході України відобразилися на кожній сім'ї, на стосунках між рідними. І лише за допомогою терпіння, розуміння проблем що виникають можна зберегти мир та добробут у родині. Саме завдяки ненасильницькому методу спілкування, відкритому діалогу , без проявів агресії досягається бажаний результат.

Для військових колективів спілкування таким методом надзвичайно важливе, адже базується саме на співпраці, на довірі та розумінні. Як показує практика, насильницькі методи не дають бажаних результатів. Це крок у минуле. Треба рухатися вперед, досягати нових рівнів. І саме ненасильницьке спілкування є важливим кроком у розвиток суспільства і як наслідок зменшення конфліктів та агресії, - зазначив заступник командира бригади підполковник Ігор Огієнко.