До Дня міста у Новомосковську відбувся концерт військового оркестру 194-го понтонно-мостового полку

Ввечері 22 вересня на Новомосковській площі Героїв в рамках святкування Дня міста відбувся концерт Лауреатів Міжнародних конкурсів, Дипломатів фестивалів військових оркестрів Європи - військового оркестру 194-го понтонно-мостового полку Держспецтрансслужби Міністерства оборони України.

Новомосковці вже багато років поспіль слідкують за творчістю та роботою військового оркестру 194-го понтонно-мостового, адже до карантинних обмежень, без виступу військового оркестру у місті не обходилось жодне велике свято.

Військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку був створений 1 жовтня 2001р. на базі 194 окремого залізничного понтонно-мостового полку Міністерства оборони України м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Згодом, відповідно до Закону України «Про Державну спеціальну службу транспорту» від 5 лютого 2004р. полк увійшов до складу Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв'язку України і тим самим отримав назву 194-й понтонно-мостовий загін, в штаті якого залишився військовий оркестр.

Колектив військового оркестру відпрацював і представив чималу кількість дефіле та плац-концертів, в основі яких лежить стройова виучка і злагодженість рухів колективу, які на сьогоднішній день є популярним видом діяльності військового мистецтва. За всіма цими досягненнями стоїть велика і кропітка робота, яку проводять в оркестрі справжні майстри своєї справи - відомий фахівець, висококваліфікований професіонал – начальник оркестру, військовий диригент полковник Богдан Задорожний та заступник начальника оркестру підполковник Іван Шерстюк. Родзинкою колективу виступає солістка військового оркестру, учасниця талант-шоу «Голос країни» Вікторія Брехар.

Концерт тривав трохи більше години та подарував містянам незабутні враження. Виступи військового оркестру 194-го понтонно-мостового полку завжди дарують неймовірну атмосферу та зривають справжній фурор. Новомосковці із замиранням серця насолоджуються кожним виступом оркестру, знімають на телефони, фотографують, а також підспівують та підтанцьовують.