Для 64 учнів 9-х класів Новомосковська провели профорієнтаційні заходи

В рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти фахівцями з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості 24 – 25 листопада 2021 року проведено профорієнтаційні заходи для 64 учнів 9-х класів Гімназій № 2 та № 12 м. Новомосковська.  Метою заходів є демонстрація можливостей професійно-технічної освіти та підвищення престижу робітничих професій серед учнівської молоді.

Що робити учням після закінчення 9-го класу? Куди рухатися далі? Як обрати професійний напрямок та навчальний заклад? На ці та інші запитання учні знаходили відповіді разом із фахівцями з профорієнтації, Іриною Пасішною та Іриною Санжаревською.

Протягом заходів школярі працювали із формулою вибору професії «хочу – можу – треба»; вчилися дослухатися до себе; визначали свій тип професійної спрямованості та тип мислення. В ігровій формі знайомилися зі світом професій та планували своє майбутнє. Учні також ознайомилися із навчальними закладами міста та професіями, яких можна набути.

А запрошений гість – інженер з охорони праці ТОВ «Алекспром» Дмитро Таладіон, наголосив на актуальності саме робітничих професій. Він ознайомив із вимогами до таких професій, як «Електрогазозварник», «Слюсар» тощо та розповів про умови праці та рівні заробітних плат працівників товариства.

Крім того, майбутні випускники отримали інформацію щодо актуальних на локальному ринку праці професій та  корисні посилання для подальшої роботи у напрямку професійної орієнтації.