Для стабільного опалення селища Гвардійське Новомосковського району на водозаборі встановлюють новий насос

На водозаборі в Перещепиному Новомосковського району,   який забезпечує водопостачання до Гвардійського, встановлюють новий насос. Старий вийшов з ладу, тому нині тиск недостатній для стабільної роботи котельні військового містечка. Роботи завершать до кінця тижня, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Ситуація з водопостачанням у Гвардійському та Черкаському цьогоріч досягла критичної позначки. Вщент зношеною системою роками чомусь ніхто не займався. Тому не дивно, що врешті це призвело до «вибуху». Щодня комунальники то тут, то там латають діряву трубу водогону. Крім цього, на водозаборі вийшов з ладу насос. Особливо це позначилося на мешканцях Гвардійського. Тиск води замалий для роботи котельної, якій вже півстоліття», – пояснив Олександр Бондаренко.

За словами очільника області, нині ситуацію оперативно вирішують. На водозаборі встановлюють новий сучасний насос. Доки тривають роботи, працює резервний. Його потужності вистачає на те, аби давати воду мешканцям військових містечок тричі на день та погодинно опалювати домівки у Гвардійському. Також в населених пунктах проводять роботи із мінімізації втрат води в мережі.

«Нині робимо все, аби «витиснути» максимум із застарілих комунікацій. Але проблему, яка назрівала роками, неможливо вирішити за місяць. Вона потребує системного підходу. Працюємо над проєктом нового водогону для Черкаського та Гвардійського. Роботи розпочнуться вже навесні 2020 року – як тільки дозволить погода», – додав Олександр Бондаренко.

Новий водогін буде довжиною 15 кілометрів.