Для Новомосковської малечі біля головної ялинки міста проводять розважальну программу

Не дивлячись на те, що Новій рік вже позаду, але канікули та різдвяні свята все, ще продовжуються. Діти з нетерпінням чекають впродовж року новорічних свят, для того щоб зустрітися з улюбленим Дідом Морозом та опинитися в справжній зимовій казці. І для того, щоб відчуття свята протрималось, як змога довше для новомосковських дітлахів протягом декількох днів, за ініціативи Новомосковської міської ради, біля головної зеленої красуні міста відбувається святково – розважальна програма.

В ці святкові дні на площі Героїв біля головної ялинки міста для покращення святкового духу, дітей та батьків розважають Дід Мороза, Снігуронька, Свинку Пепа, Смішарики . Адже розважальні програми завжди дарують море радості та позитивних вражень.

Так, як в Новомосковську триває справжня сніжна та морозна зима, артисти не дають замерзнути та засумувати маленьким та дорослим, проводячи цікаві конкурси, танці, водячи хороводи та влаштовують змагання серед малюків. Дітлахи з великою зацікавленість спостерігають за Снігуронькою і справно виконують завдання, які для них підготував Дід Мороз.

Дід Мороз особисто спілкується з кожним, а малеча, в свою чергу, один з попер іншого викрикують свої імена, та кожен хоче найпершим виконати поставленні завдання. Так під час розважальної програми у малечі є можливість позмагатися в танцювальному марафоні, відчути себе пасажиром у повітряній кулі,побувати на веселці, проїхатись на кониках та загадати бажання тримаючи чарівну кулю. І в завершенні розважальної програми кожен бажаючий розповідає вірші Діду Морозу і за це отримує маленький подаруночок.